Říjen 2009

Angelina Jolie

28. října 2009 v 10:30 | Zet |  Modelky Lary Croft
Angelina, celým jménem Angelina Jolie Voight, se narodila herečce Marcheline Bertrand a herci Jonu Voightovi. Do kontaktu s herectvím se dostala, již ve věku pěti let a to po boku svého otce v komedii režiséra Hal Ashbyho "Looking to Get Out". V jedenácti letech začala studovat herectví v divadelním institutu Lee Strasberga. Od šestnácti let začala pracovat jako profesionální modelka v Londýně, New Yorku a Los Angeles. Objevila se v hudebních klipech od skupin Meatloaf, Lemonheads, Lenny Kravitz a Rolling Stones.
angelina1
Mimo Lee Strasberg Theatre Institute v New Yorku studovala na New York University, kde si také poprvé zahrála v divadelní produkci. Po absolvování školy začala pracovat ve skupině UCLA School of Cinema. Zde také natočila svůj první studentský film pod režisérským dohledem svého bratra Jamese Haven Voighta.
angelina2
Jako herecký nováček se brzy objevila v malé filmové roli "Cyborg 2" (1993), film o kříženci člověka s robotem nebyl příliš úspěšný. O dva roky později získala první hlavní roli počítačového hackera v thrilleru "Nebezpečná síť "Hackers, kde poprvé poznala chuť uznání. Ve filmu se seznámila se svým prvním manželem britským hercem Johny Lee Millerem. Vzali se krátce po natáčení. Na svatbu si Angelina vzala místo tradičních bílých šatů černé kožené kalhoty a bílou košili, na kterou napsala svou vlastní krví jméno svého nastávajícího. Tento vztah jim však nevydržel ani rok.
angelina3
Po účinkování v několika průměrných filmech, jako komedie "Love in all there is"(1996) a krimi thriller Ruce od krve "Playing God" (1997)
, kde si zahrála po boku Davida Duchovnyho. Za roli Cornelie Wallaceové v televizním dramatu "George Wallace" získala Zlatý Glóbus za nejlepší ženský herecký výkon a nominaci na Emmy. Snímek, který ji vynesl do světa hvězd se jmenoval "Gia", autobiografické televizní ztvárnění kontroverzního života modelky Gii Carangiové. Za tento film získala druhý Zlatý Glóbus a nominaci na Emmy. Brzy po těchto úspěších se objevila v několika televizních talk show a objevila se na mnoha obálkách velkých časopisů.

Angelina4
Díky těmto úspěchům dostává velké množství nabídek významných rolí, nakonec se objevila po boku Gillian Anderson, Ellen Burstyn a Seana Conneryho v romantickém dramatu Podoby lásky "Playing By Heart" (1998). Následující rok se stala součástí dalšího kvalitně obsazovaného komedii Mikeho Newellse Bláznivá runway "Pushing Tin", zde si zahrála po boku Johna Cusacka a Billyho Boba Thorntona. Ačkoliv film neměl zápornou kritiku, nedokázal finančně úspět. Ve stejný rok si zahrála po boku Denzela Washingtona v thrilleru Sběratel kostí "The Bone Collector".
angelina5
Dalším velmi významným úspěchem byla role Lisy ve filmu Narušení "Girl, Interrupted" (1999). Zde hraje bezcitnou pacientku psychiatrické léčebny spolu s Winona Ryder. Za tuto roli získala cenu Akademie a Zlatý Glóbus pro nejlepší herečku ve vedlejší roli. Poté se opět vdala, tentokráte za 45 letého herce Billyho Boba Thortona.
angelina6
V roce 2000 se objevila v kriminálním příběhu se silnými auty 60 sekund, kde si zahrála po boku Nicolase Cageho. Rok 2001 byl pro Angelinu opravdu úspěšný, nejprve se objevila v thrilleru Sedmý hřích "Original Sin", v němž si zahrála po boku Antonia Banderase. Následně pěkně tvarovaná ve filmovém ztvárnění veleúspěšné počítačové hry Tomb Raider, v hlavní roli Lary Croft stejnojmenném filmu"Lara Croft: Tomb Raider". Podle některých zdrojů se její manželství s Billy Bobem Thortonem v roce 2002 rozpadlo.
angelina7
Angelina Jolie žije s hercem Bradem Pittem, se kterým má šest dětí. Angelina si zakládá na tom, aby se každé její dítě narodilo na jiném místě světa a místa narození svých dětí má vytetovaná na těle. V roce 2002 adoptovala chlapce Maddoxe Chivana (nar. 5.srpna 2001 v Kandal, Kambodža), v roce 2005 dívku Zaharu Marley (nar. 8.ledna 2005 v Awassa, Etiopie) a v březnu roku 2007 chlapce Paxe Thiena (nar. 29.listopadu 2003 v Pham Quang Sang, Vietnam). Kromě těchto třech adoptovaných dětí mají tři vlastní, dceru Shiloh Nouvel (narozenou 27.května 2006 v Namibii, Afrika) a dvojčata: Vivienne Marcheline a Knox Léon (narozené 12.července 2008 v Nice, Francie). Svoji nejmladší dceru Vivienne Marcheline pojmenovala Angelina po své matce, herečce Marcheline Bertrand, která podlehla rakovině ještě před narozením dvojčat, takže Vivienne a Knoxe nikdy nespatřila.
angelina8
Zajímavosti:
Její bratr, James Haven Voight, režíroval pět filmů s Angelinou.
Druhý manžel Billy Bob Thorton byl herec a jejich manželství trvalo od 05.08.2000 - 2002.
Angelina měří 170 cm (5'7")


Alison Carroll

28. října 2009 v 10:28 | Zet |  Modelky Lary Croft
Alison
Rok, kdy představuje Laru: 2008 - 2009
Místo narození: Croydon, Inglaterra
Rok narození: 1985
Žije v: Croydon
Stav: Svobodná
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Povolání: modelka, gymnastka
Povolání: modelka, gymnastka
Datum narození: 19856ivotopis:

Životopis:
Při pohledu na Alison Carroll, která je novou představitelkou virtuální Lary Croft, si mnoho z vás určitě řekne, že vývojáři nemohli najít nikoho lepšího. Nejen, že je tahle Britka fyzicky podobná svému předobrazu, ale zvládá i všechny akrobatické pohyby a s nimi spojenou zbraňovou ekvilibristiku. Jenže, jak určitě víte, Lara se vyznačuje také všeobecnou inteligencí a přehledem ve světě archeologie, jenže to jsou věci, které Alison nezvládá s takovou nonšalancí, jako všechno ostatní. V rozhovoru pro dánský časopis Ekstra Bladet, měla odpovědět na tři velice jednoduché otázky, ovšem nezvládla ani jednu. Redaktor se nejprve ptal, kde byla hrobka faraóna Tutanchamona, na což Alison odpověděla v tom smyslu, že ještě není tak skutečnou Larou Croft a že neprošla kurzem archeologie. Problém ji však dělala i druhá otázka, kde měla pojmenovat palácový komplex Angkor v Kambodži. Když už byly obě strany rozhovoru zoufalé, snažil se redaktor zlehčit situaci poslední, vtipnou otázkou, ve kterém díle našel Indiana Jones Svatý Grál? Alison si jen odfrkla, slečny, které ji obskakovaly, se ohradily a vypoklonkovali zástupce Ekstra Bladet pryč. Společně i s kameramanem, kterému se podařilo vše natočit.


Winston Smith

26. října 2009 v 20:02 | Zet
Winstnova rodina byla s Croftovými po celé generace a on byl čestný rodinný sluha. Winston byl ve svých dvaceti propuštěn z armády stejně jako jeho otec před ním. Poté se přestěhoval do sídla Croftů, kde zůstal. Jeho žena zemřela před tím než se Lara narodila. Winston plní daleko více věcí nad rámec sluhy. Jeho loajalita k Laře, jejím rodičům, a sídlu Croftů je zcela nezpochybnitelná.

Lady Amelie Croft

26. října 2009 v 19:57 | Zet
Lady Amelia Croft se svou dcerou záhadně zmizela v Himálajích. Jen ona a její dcera přežila havárii letadla. Hledají útočiště a narazí na antický chrám, kde se nachází tajemný kamenný stupínek. Nevědí o nebezpečí. Devíti letá Lara Croft se dotkla meče v kameni a aktivovat portál, spojující náš svět s podsvětím. Amelia se snaží Laru chránit a čelí tajemným hlasům, které požadují vytáhnuní meče před tím, než vybuchne. Po vytažení meče, Amelia zmizela, a přestože se ji její manžel snažil najít nikdo neví kde je. Až Amanda Evert řekne Laře, že její matka je v Avalonu.

Lord Richard Croft

26. října 2009 v 19:51 | Zet
Lord Richard Croft, Lařin otec, byl školen v Etonu v oboru antropologie a archeologie. Díky značnému bohatství rodiny Croftových strávil Richard ve světě na různých expedicích. Richard a jeho manželka Amelie měli Laru rok po svatbě. O devět let později, poté, co Amelie zmizela při letecké havárii, Richard klesl hlouběji a hlouběji do posedlosti objevovat, co se s ní stalo. O několik let později zemřel, když byl na vykopávkách v Kambodži.

Nový design

26. října 2009 v 19:40 | Zet |  Novinky
Tak už to bude lepší. O prázdninách se budu snažit tady být déle. Zatím jsem změnila design. Tak jak se vám líbí.


Soutěž screenů

3. října 2009 v 12:29 | Zet |  Soutěže
Hlasujte pro nejhorší a nejlepší screen

1. Lařiny nohy
2. Lara vevzduchu
3. Kid se zlobí
4. Lara a Cold
5. Lara tancuje
6. S dýchacím přístrojem
1.
2.
3.
4.

5.
6.