Duben 2009

Tomb Raider Legend - lokace

29. dubna 2009 v 19:21 | Zet |  Tomb Raider Legend

První zemí, kterou navštívíme je Bolívie. Lara jde původně 'navštívit' dynastii Tiwanaku, kterou v úvodním videu představí Alisterovi, ale na konci cesty se setkává s Jamesem Rutlandem, který ji poví něco o meči Excaliburu, který již viděla v dětství. Najde i Zrcadlo, kvůli kterému kdysi zmizela její matka v Nepálu.


Pokud si myslíte, že Amanda stále žije, vydejte se do Peru, přesněji k městečku Paraíso, kde před časem skupina kamarádů a vědců, včetně Lary, kopala v podzemí a během výzkumu se tam uvolnilo něco, co vypustilo strážce podzemí, kvůli tomu Amandu zasypalo kamení a ona se utopila. Nebo že by ne...?Pro setkání s Takamotem musíte do Japonska, chcete od něj totiž kus Excaliburu, který ukradl, a proto potřebujete vyjednávat. Takamoto však netuší, o čem mluvíte, obvniní vás ze lhářů a pošle své muže, aby to vyřídili. Lara se však nevzdává a po překonání všech nástrah se dostane až do centra Yakuzy.
Ghana je místo, kam před vámi utekl Jamse Rutland, samozřejmě i on máš čás meče, vy ho chcete získat, a tak vám nezbývá nic jiného než postřílet všechny nepřátele, vyřešit zapeklité hádanky a nakonec zastřelte Jamese a vzít si od něj meč, kterým na vás útočil.Amanda se vloupala do vašeho domu a Zipovi se podařilo zjistit, kde se momentálně nachází. Další dobrodružství zažijete v Kazachstánu, objevíte Teslovu zbraň, znovu budete bojovat o část meče Excaliburu, který chrání Amandin 'miláček', duch z podzemí, kterého jste potkali v Peru.Věříte na pověsti? V Anglii budete hledat hrobku krále Artuše, v jeho rukách totiž dřímá další část meče, tentokrát je to už poslední. Dostaňte se do chrámu, kde leží rytíři, co se vydalei hledat Avalon, zabijte vodního hada, který vás nechce pustit dál, a nakonec zachraňte své přátele ze zajetí rukojmích.K tomu, aby se z částí Excaliburu stal skutečný meč, musíte najít Ghalai Klíč, který patřil vaší matce a po zřícení letadla v Nepálu tam zůstal až do teď. Rutland vás samozřejmě sleduje, posílá na vás vaše muže a kromě zápasů si užijete nádhernou zasněženou horskou krajinu, která vás láká, ale je zrádná. Led praská.Meč je celý, vracíte se zpět do Bolívie, kde si vyříde účty jak s vojáky Rutlanda, tak s vaší bývalou přítelkyní Amandou, která mezitím získala nadpozemskou moc díky kameni, který nosí na krku. Až ji porazíte a ona ztratí svoji moc, dozvíte se, že vaše vina vůči smrti matky byla neoprávněná.

Pravidla blogu

29. dubna 2009 v 13:50 | Zet |  Pravidla blogu
Mám tady pár pravidel ...

1. Kopírovat člány(obrázka, animace atd.) můžete jen tehdy když se mně zeptáte a uvedete zdroj.

2. Nechci tu mít žádné sprosté komentáře.

3. Nepište mi sem řetězáky atd. Není to proto že bzch své SB neměla ráda, ale protože mi to připadá jako blbost. Snad nemusím svým SB dokayovat že je mám ráda. Pokud nějaké SB pochybuje tak mu to říkám teď ,,Mám vás má SB všechny moc ráda".

Toto je pár hlavních pravidel ... dodržujte je prosím ... děkuji


SONB - Hanýsek

24. dubna 2009 v 22:31 | Zet |  Soutěže
Jsem v SONB u hanýska ... prosím hlásněte ... děkuji

Navšťevnost

20. dubna 2009 v 15:05 | Zet |  Ostatní

Navstevnost za minuly tyden (13.4. 2009 - 19.4. 2009) je:
Pondeli: 29
Utery: 15
Streda: 5
Ctvrtek: 15
Patek: 10
Sobota: 37
Nedele: 31

Celkem: 142

Milá SB

18. dubna 2009 v 13:33 | Zet |  Novinky
Milá SB doufala jsem že na to nedolde, ale je to tady nezapsaní jsou:


Dám vám poslední šanci se zapsat tady do komentářů ... jinak musím smutně ohlásit že si vás mažu z SB ...

4.kolo SONB

18. dubna 2009 v 13:22 | Zet |  Soutěže
Tak jsem se dostala do 4.kola SONB. Hlasněte prosím pro mě. Děkuji Zet.


Omluva

15. dubna 2009 v 14:43 | Zet
Omlouvám se všem svým SB ... nestíhám a mám trápení s blogem ... moc se omlouvám

SB č. 29 - Silvik

12. dubna 2009 v 14:47 | Zet |  Spřátelené blogy
Tak to je mé nové SB ... je to Silvik ... sice začíná, ale její blog vypadá moc hezky ...


SB č. 28 - Wilora

10. dubna 2009 v 20:34 | Zet |  Spřátelené blogy
Konečně jsem se dostala na televizní PC a můžu udějak alespoň diplomek pro wiloru ... moje new SBEidos půjde pod křídla Square Enix

10. dubna 2009 v 20:18 | Zet |  Tomb Raider obecně
22. duben, to je datum, kdy se britský vydavatel Eidos (znáte mimojiné určitě díky sérii Tomb Raider) stane součástí japonského giganta Square Enix. Ještě než k tomu dojde, je třeba dořešit několik drobností, a tak se například 27. března sejdou akcionáři a dojednají poslední detaily. Zajímá vás, za kolik byl Eidos nakonec prodán? 84,3 milionů liber, což je 32 pencí za akcii a což je třikrát více, než kolik byla skutečná hodnota akcií v době prvních jednání. Square Enix se poslední dobou snaží dobýt severoamerický a evropský trh a Eidos mu v tomto snažení určitě pomůže.