Pod popelem

9. února 2009 v 20:16 | Zet |  - Pod popelem
Tak už je to jistý Pod popelem bude mít zpoždění, takže škoda, ale to nevadí my si zajisté rádi počkáme, i když s Underworld je více spoždění než s jinými Tomb Raidery.

Eidos pozastaví vydání Beneath The Ashes a zároveň říká, že á technické otázky týkající se Microsoft jsou vyřešeny. Rozšířené dobrodružství založené na Tomb Raider Underworld mělo vyjít 10. února. Nová zpráva datumu bude prý oznámena v nejbližší době.

Podle Eidos: "neočekávané technické problémy znamená, že Beneath The Ashes nebude k dispozici ke stažení na 10. února, jak bylo plánováno. Omlouváme se za toto zpoždění, a děláme všechno, co může, aby vám ten vzrušující nový obsah pro Tomb Raider Underworld vyšel jakmile to bude možné. "

Nabízí nové dobrodružství speciálně navržené tak, aby se prodloužil děj Tomb Raider Underworld, v Tomb Raider Underworld - Beneath The Ashes se Lara Croft vrátí zpět do trosek Croft Manoru, kde odhaluje to co nikdy předtím neviděla - jeskyně a věčně starý crypts k použití ,,chránění'' a skrývají smrtící zdroj energie.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama